HAKKIMIZDA

Bursa Servis Noktası ailesi olarak, 2006 yılından beri teknik servis hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman, güvenilir ve güleryüzlü kadromuz ile sizlere uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik. Bursa’nın heryerine aynı gün içinde servis hizmeti vermekteyiz. Web sitemizde kullanılan marka logoları adı geçen markalara aittir. Özel servis hizmeti verdiğimiz ürünleri belirtmek için kullanılmıştır. Yetkili Servis hizmeti almak isteyen müşterilerimizin markanın anasayfasına girerek ulaşmalarını rica ederiz.

Küçük Ev Aletleri Bakımı ve Onarımı

Tabi ki söz konusu elektronik eşyalarınız olduğunda sizlere profesyonel ekibimiz tarafından destek çıkabileceğimiz bir alan da küçük ev aletleridir. Bakım ve onarım çerçevesinde bizlerden destek alabilir ve hizmetimiz ile sizleri memnun edebiliriz. Saç kurutma makinesi, ütü, mutfak robotu ve fırın gibi bir çok ürün için bizlerden yardım talebinde bulunarak sizlere hizmet sağlayabiliriz. Çalışma alanımız Bursa Teknik Servis olan her türlü tamir ve onarım işlemlerimizde garantili ürün kullanılmaktadır. Yapılmış olan işlemlerde sizlere bilgi amaçlı bilgilendirme formu ile teslim edilecektir.

Televizyon Bakımı ve Onarımı

Profesyonel işinin ustası teknik ekibimiz ile Bursa Teknik Servis Televizyon servisi ekibi olarak her türlü LCD – LED ve Plazma Televizyonlarınızı onarmaktayız ve hizmetimizi sizlere garantili olarak sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemli ve her zaman ön plandadır. Her türlü sorularınızı ve servis taleplerinizi dilediğiniz zaman web sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarımızı arayarak veya mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz. Televizyon tamiri ve bakım işlemleri yapılırken hangi arızanın olduğunu veya hangi bakım işleminin gerçekleştirileceği konusunda size bilgi verilerek fiyat konusunda sizin onayınızı aldıktan sonra işlemlere devam edilmektedir.

Bireysel müşterilerimiz veya kurumsal firma müşterilerimizden gelen taleplerimize %96 parça bulunurluk oranlarımız sayesinde anında ve hızlı çözüm sunarak müşterilerimize her zaman bir çözüm noktası üretmekteyiz. Tamir ve onarım gören televizyonlarınız hassas ürün denetimine girerek tüm fonksiyonlarının çalışıp çalışmadığından emin olunduktan sonra her noktasına kadar çalıştığından emin olunduktan sonra müşteriye teslim edilir.

Klima Bakımı ve Onarımı

Klima bakımı insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Klimanın kullanım alanlarında göz ile göremeyeceğiniz fakat oldukça fazla miktarda toz ve parteküller klimanızın ön kısmında bulunan filtrelerden geçerek zaman içerisinde kondenser / evaparatör yani iç ünite üzerine yapışarak reçine haline gelmektedir.

Klima bakımınızın önemi;

 • Öncelikle klima bakımsız oluğu taktirde sağlığınızı etkileyecektir,
 • Birçok hastalığa karşı korunmanız için önem taşımaktadır,
 • Yapılacak olan bir klima bakımı sayesinde kötü koku, bakterilerden ve polenlerden kurtularak temiz bir hava solumanız sağlanacaktır,
 • Düzenli olarak yaptırılan bakım klimanızın ömrünü uzatır,
 • Düzenli bakım yapılan klimalarda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Bakımsız olan klimalarda görünecek bazı etkenler;

 • Performans düşüşü
 • Enerji yakım sarfiyatının %40’lara kadar artması,
 • Kullanılan alanda sürekli olarak kötü kokuların oluşması
 • Kompresörü düzensiz bir şekilde çalışırsa eğer ömrü azalır. Kısa sürede büyük maliyetlere yol açar.
 • Klimanız olması gerektiği gibi filtreleme yapamayacağı için bulunan ortamda toz, partiküller ortaya çıkacağı için küf mantarlarının oluşturacağı hastalıklara neden olur,
 • Klimada bulunan drenaj sistemlerinde bir tıkanma olduğunda su sızıntıları başlayacaktır ve masrafı yüksek tamir masrafları ödemek zorunda kalabilirsiniz.
 • Elektrik tesisatı üzerinde oluşabilecek oksitlenmeler temizlenmediği taktirde bulunan alanın komple elektrik tesisatına zarar vermesi muhtemel sonuçlardandır.

Kombi ve Petek Bakımı

Kombi petek temizliği veya petek temizliği ana konusu kalorifer sistemlerinin tesisatının temizlenmesidir. Bunun sebebi ise genellikle pislikler peteklerde değil binaların tesisatında olmaktadır. Kireç, çamur gibi yabancı maddeler genellikle plastik borularda bulunmaktadır. Bakır borulu olan sistemlerde temizlik hiçbir türlü gerekmez çünkü bakır boru kirlenmez ve içerisindeki kullanılan sıvı maddeler sayesinde kir, pas ve kireç tutmaz. Sadece tedbir amaçlı temizliği yapılır. Temizliği düzenli yapılmayan peteklerde ısı kaybı çok fazla olmaktadır bununla beraber faturalarda yüksek gelecektir. Petek ve kombi temizlikleri en az 2 yılda bir yapılması gerekmektedir.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA