Nilüfer Arçelik Servisi

Nilüfer Arçelik Servisi | 0549 502 0817

Nilüfer Arçelik Servisi olarak ürünlerinizin kurulum, montaj, bakım ve onarımını en kısa sürede yapıyoruz. Arçelik ürünlerinizin Bakım ve Onarımını yaptıktan sonra Nilüfer Arçelik Servisi olarak en kısa zamanda hızlı ve kesin çözümleriyle sizlere teslim ediyoruz. Arçelik ürünlerinin orijinal yedek parçalarını temin ediyor mobil ekiplerimiz ile sizlere ulaştırıyoruz. Nilüfer Arçelik Servis çağrı merkezine 7/24 ulaşabilir canlı destek bölümünden canlı destek alabilirsiniz. Arçelik servis hizmeti vermiş olduğumuz cihazlarınızın atölyemizde genel bakımları yapılarak sorunsuz şekilde teslimatı yaparken sizlerde Nilüfer Arçelik Servisinden aldığınız hizmetin tadını çıkarın. Nilüfer Arçelik Servis ailesi olarak müşterilerimize sorunsuz Arçelik Servis hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Arçelik ürünlerinizin onarımını yaptıktan sonra 1 yıl parça ve işçilik garantisi altına alıyoruz.

Mobil Servis ile Adresinizde Onarım

Mobil Arçelik Servis ekibimiz haftanın 7 günü müşterilerimize hizmet vermek için çalışıyor. Müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz.Ürünlerinizin arıza tespitini yaparken gerekli tüm ekipmanlarımızı yanımızda bulunduruyor gerekli ölçümleri yaptıktan sonra doğru arıza tespiti yaparak cihazınızın onarımını yapıyoruz. Doğru arıza tespitine yüksek derecede önem vererek arızanın tekrar etmemesi için gerekli ürün testlerini yaparak sizlerin kullanımına sunuyoruz. Ürününüzde belirttiğiniz şikayetlerin yanı sıra sizin göremediğiniz gözden kaçabilecek tüm parçaları detaylı şekilde kontrol ediyoruz. Üründeki farklı arıza var ise tespit edip en uygun şekilde onarımını yapıyoruz.

Alanında uzman Teknik Servis personelimiz sizlerin ve ailenizin sağlığı için arıza tespiti sırasında maske, eldiven ve galoş kullanarak hijyenli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Teknik servis hizmeti vermek için evinize yönlendirilen personelin sicil kaydı sizlerin can ve mal güvenliği için sık sık kontrol edilmekte ve güvenilir dürüst servis hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Herhangi bir şikayetinizde gerekli kişilere bildirmek üzere Osmangazi Arçelik Servisi çağrı merkezi numarasından, whatsapp iletişim hattımızdan ya da web sitemizde bulunan canlı sohbet/destek bölümünden dilek,öneri ve şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Nilüfer bölgesinde vermiş olduğumuz Teknik Servis hizmeti için önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Firmamız Arçelik Yetkili Servis olarak hizmet vermemektedir. Ancak Arçelik Yetkili Servis Kalitesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bizlere telefon yolu ile 7/24 , tüm ihtiyaçlarınızda ulaşabilirsiniz. Servis ekiplerimiz aynı gün sizi adresinizde ziyaret ederek en kısa süre de arızanıza çözüm sunacaktır.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA