Nilüfer Samsung Servisi

Nilüfer Samsung Servisi | 0549 502 0817

Nilüfer Samsung Servisi , Nilüfer bölgesindeki cihazlarınızın bakım ve onarımı için hizmet veren bir teknik servistir.Samsung klima, Samsung Buzdolabı ,Samsung Bulaşık Makinesi , Samsung Çamaşır Makinesi , Samsung Ankastre set ve Samsung Televizyon’larının arızasının onarımında ciddi başarıya ulaşan servisimizin önceliği müşteri memnuniyeti olmuştur.

Bakım,onarım ve montajda kaliteli işçiliklerini göz önüne seren teknik servis personellerimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir.Yazın sıcaklarında klima montajlarında yoğun çalışma temposuna rağmen klima montajında  ve arızalarında en kısa sürede bütün müşterilerimize hizmet vermeyi hedefleyen Nilüfer Samsung Servisi ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek her zaman birinci vazifemizdir. Yazın sıcaklarından bunalıp serinlemek isteyenlerin klimalarını çalıştırmadan önce bilmesi gereken küçük ancak hayati önem taşıyan bir bilgiyi bilmeleri gerekmektedir.Çünkü klima bakımları zamanında yapılmayan cihazlar ,  etrafa saçtığı alerjenik tozlar yüzünden hastalıklara sebep olmaktadır. Yine zamanında bakım yapılmayan klimalarınız da eksilen soğutma gazı klimanızın dış ünitesindeki komprösörünü daha zor  ve sık  çalıştırarak arızalanmasına,yüksek elektrik harcamasına sebep olmaktadır

Nilüfer Samsung Servisi kendi içinde Beyaz Eşya – Elektronik –Klima olarak üçe bölünmüştür. Samsung Çamaşır Makinesi , Samsung Bulaşık Makinesi ve Samsung Buzdolabı ; Beyaz Eşya ,Samsung Televizyon ve Küçük Ev Aletleri; Elektronik , Ev Tipi Klima ,Salon Tipi Klima ve Tavan Tipi Klima ; Klima bölümü içerisinde yer almaktadır.Her biri için alanında tecrübeli personellerimiz ile ürünlerinizin en güvenli ve en kaliteli bakım-onarım ve montaj işlemi yapılmaktadır.Siz de Nilüfer Samsung Servislerini tercih edin güvenin ve kalitenin farkına varın.1 yıl parça ve işçilik garantisi sayesinde ürünlerinizi 1 yıl garantimiz altına alıyoruz.Samsung çamaşır makinesi , samsung bulaşık makinesi , samsung televizyon , samsung buzdolabı , samsung ankastre set ve samsung küçük ev aletlerinizde karşılaştığınız sorunlar için servis talep etmeden önce canlı sohbet üzerinden teknik destek alabilir ; çözüme ulaşamadığınız durumlarda Nilüfer Samsung Servisi çağrı merkezinden ,canlı destek ya da whatsapp iletişim numaralarımızdan servis talep edebilirsiniz.

SAMSUNG


Güney Kore merkezli olan teknoloji şirketi Samsung, seksen yıllık bir marka yolculuğunda dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında kendisine önemli bir yer bulmuştur. Samsungun bünyesinde başlıca bilgi teknolojisi ve tüketici elektronik aletleri üzerine ağır sanayi, savunma ve inşaat endüstrisinde faaliyet göstermekte olan çok sayıda şirkette yer almaktadır. Günümüz dünyasında ise daha çok televizyonlar ve akıllı telefon üretimi ile kendisini göstermiş olan şirketin daha pek çok alan ve sektörde iştiraki mevcut durumdadır. 2017 senesi itibariyle de Samsung dünyanın en yüksek marka değerine sahip olan altıncı firması haline gelmiştir.

Samsung Markasının Ortaya Çıkışı


Dünyaca ünlü teknoloji markası olan Samsung, 1 Mart 1938 senesi itibariyle Kore’de Lee Bygun Chul tarafından kurulmuştur. Başlangıçta sadece 30 bin won yani yaklaşık olarak yirmi yedi dolarlık bir bütçeye ve sermayeye sahipti. Başlangıç aşamasında yiyecek maddelerinin ticaretini yapan Samsung’un Türkçedeki karşılığı ise ‘’üç yıldız’’ anlamına gelmektedir. Büyüklüğü ve gücü temsil eder. Güney Kore’nin en büyük firmalarının birisi olmasının yanı sıra aynı zamanda Kore Savaşı sonrasında insanlara sağladığı istihdam ile birlikte halkın güçlenmesini de sağlamış, Güney Kore halkı ile birlik olarak yükselmiştir.
Samsung Markasının Yükseliş Dönemi
Samsung’un yükselişinde esas olarak görebileceğimiz unsur 1960’lı yılların ikinci yarısından beri yapmış olduğu teknoloji alanı atılımı ve yatırımlarıdır. Şirket bünyesine kurulmuş olan teknoloji şirketleri büyük ivmelerle başarıya ulaşmış ve dünyanın dört bir tarafında kendisini göstermeye başlamıştır.


Şubeler


Dünya üzerindeki her insana hitap etmeyi başarmış olan Samsung, yerelden çıkarak tamamen bir dünya markası olmuş ve hatta çoğumuzun adını dahi bilmediği ülkelerde bile şube ve bayi açarak ürünlerini satmayı başarmıştır. Ayrıca yetkili servisleri de bu işin bir parçasıdır. Bursa şehri dahilinde yapacağınız Samsung markalı alışverişlerinizde ilerleyen zamanlarda yaşayacağınız sorunlarda ulaşmanız için Mudanya, Kestel, Yıldırım, Gürsu, Nilüfer ve Osmangazi Samsung ilçelerinde sorunlarınızın çözümleri için uğraşacak olan teknik servisler yer almaktadır. İşlerinde uzman olan profesyonel teknik servis ekiplerimizle ürünlerinizde yaşadığınız sorunların çözümünü bulmak ve size daha iyi bir deneyim sunmak için hizmetinizdeyiz.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA