Osmangazi Samsung Servisi

Osmangazi Samsung Servisi | 0549 502 0817

21.yüzyılın en fazla kullanılan elektronik ve beyaz eşya marka sıralamasında önemli sırada yer alan samsung , servis hizmeti vermek içinde aynı şekilde yüksek derecede önemli sırada yerini almaktadır. Osmangazi Samsung Servisi yani Bursa Servis Noktası sizlere Samsung Beyaz eşya, Samsung Klima ve Samsung Televizyonlarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Güney kore merkezli olan Samsung dünya çapında hizmet vermektedir. 1960’lı yıllardan günümüze kadar televizyon sektöründe önde gelen isimlerden olan samsung her zaman yenilikçi olmuştur.

Tüm çalışma arkadaşlarımız olarak bizlerde, müşterilerimiz için her zaman kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Samsung Beyaz Eşyalarınızın , Samsung Klimalarınızın , Samsung Televizyonlarınızın bakım ve onarımında sizlere hizmet veriyoruz. Osmangazi Samsung Servisi olarak ve aynı zamanda Nilüfer Samsung Servisi olarak hizmet veren servisimizde alanında uzman personellerimiz ile çalışıyoruz. Müşterilerimize garantili ve güvenilir bir teknik servis hizmeti vermek için mobil ekiplerimiz 7 gün 24 saat çalışıyor.

Osmangazi Samsung Televizyon Servisi Hizmeti almak için çağrı merkezimize , whatsapp iletişim hattımıza ya da web sitemizin canlı destek bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşıp kayıt oluşturabilirsiniz. Ekibimiz arızayı yerinde tespit eder; gerekli bazı durumlarda televizyonlarınızı teknik servis atölyesine alarak onarımını yapar. Arıza tespitinin ardından müşteri onayı alınmadan işlem yapılmaz. Müşteri onayı alınan cihazlar Bursa Servis Noktası servis merkezimizde bazı testlere tabii tutulur. Testlerden başarı ile geçen televizyonlarınızın en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.

Sadece bununla sınırlı değil! Samsung marka çamaşır makineleriniz , bulaşık makineleriniz ve buzdolaplarınız içinde servis hizmeti vermektedir.Samsung Teknik Servis Hizmeti verirken gün içerisinde bir çok eve girip çıkan teknisyenlerimiz sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünüyor. Buna bağlı olarak maske , eldiven ve galoş kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Samsung Beyaz Eşyalarınızın bakım ve onarımını hızlı bir şekilde gerçekleştiren servisimiz orijinal yedek parça ile hizmet vermektedir. Arıza tespitlerinde kullanılan ekipmanlarımızın temizliğine mümkün olduğunca dikkat ediyoruz. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin can ve mal güvenliği olmuştur. Osmangazi Samsung Servisi hizmeti almak için bizlere çok yakınsınız. Sizlerde bu hizmetlerden faydalanmak için hızlıca kayıt oluşturabilirsiniz.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA