Markalarımız

kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, televizyon, klima ve küçük ev aletleri bakım – onarımını alanında uzman ekibimiz ile ekonomik şekilde çözümlüyoruz. Dürüstlük ve güvenilirlik ilkesi kapsamında her işimizi şeffaf şekilde yapıyoruz.

Arçelik marka tüm beyaz eşyalarınızı aynı gün içerisinde Bursa merkez ve ilçelerindeki adresinize gelerek tamir ediyoruz. Beko marka beyaz eşyalarınızın sorunlarını aynı gün çözüme kavuşturuyoruz. Vestel marka buzdolabı, çamaşır makinesi ve tüm beyaz eşyalarınızı aynı gün Bursa ve ilçelerindeki adresinizi ziyaret ederek tamir ediyoruz. Profilo ev eşyalarınızın tamir ve bakımını adresinizi ziyaret ederek garantili şekilde tamamlıyoruz. Siemens teknik servisi olarak tüm arızalı ürünlerinizi Bursa içi aynı gün adresinize gelerek onarıyoruz. Bosch marka ankastre, ocak, fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi ve küçük ev aletleri gibi her türlü beyaz eşyanızın bakım ve tamiri için bizi tercih edebilirsiniz.

Bursa servis noktası bosch teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Vaillant marka kombilerinizin filtre temizliği, bakımı onarımı ve tamiri gibi konularda vaillant teknik servisi olarak bizi arayabilirsiniz. Hotpoint marka beyaz eşya ve bulaşık makinelerinizin her türlü problemine karşılık bizlere telefon ve canlı destek yolu ile ulaşabilirsiniz. Regal, Indensint, E.C.A, Teka, Ariston gibi beyaz eşya markalarına ait tüm beyaz eşyalarınızda, Bursa’nın merkez ve diğer ilçelerinden bizi anında arayabilirsiniz.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA