Nilüfer Teka Servisi

Nilüfer Teka Servisi

TEKA


TEKA firmasının tarihi 1924 senesinde Karl Thiellmann’ın Almanya topraklarında bir tarım makineleri şirketi oluşturup daha ilk senelerinde bu sektöre odaklanması ile başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde şirket tarihinde atılmış olan belki de en büyük adım sayılacak paslanmaz çelik endüstrisinde ve bu sistem üzerine çalışılmaya başlanmıştır. 1957 senesi itibariyle şirkete ortak olarak katılan Helmut Klein ile birlikte şirketin iki kurucusunun isminin baş harflerini ortaya koyan TEKA ticari kuruluşu ortaya çıkmıştır.

TEKA’NIN TARİHSEL GELİŞİM SÜRECİ


O kuruluş anından itibaren TEKA adı taşımakta olan ürünler satılmaya başlanmıştır. Bununla birlikte ilk günler dahilinde sadece ama sadece TEKA mutfak evyesi üreten bir firma olarak görünmekteydi. İlerleyen zamanlarda ise ürünlerinin başarısının getirdiği özgüven sayesinde TEKA kataloglarını ve yelpazesini geliştirmeye ve ardından da ocak, fırın ve davlumbaz üretimi gerçekleştirme şansına erişti.

1964 senesi itibariyle İspanya’da faaliyete geçen TEKA sonraki yıllarda önce Avrupa pazarında daha sonrasında ise dünyanın adı bile duyulmamış olan her piyasasında uluslararası girişimlerine başladı ve faaliyetlerini gerçekten çok başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etti. Tüm bu süre zarfı boyunca mutfak ve banyo içerisine yönelik olarak tasarımlar ve yüksek kaliteli ürünler üretimi sayesinde ürün yelpazesi dünya çapında tanınmış oldu ve epeyce büyüdü. Bununla beraber yetmişli yıllardan itibaren bulunmakta olduğu Avrupa pazarlarında göstermiş olduğu büyük başarı TEKA markasının uluslararası düzeyde epeyce bir genişlemeye başlaması ön ayak oldu. İlk olarak Avrupa pazarlarında kendisini göstermesine rağmen daha sonrasında dünyadaki her eve girmeye ve her ev içerisinde faaliyet göstermeye başladı.


Şubeler


Bir dünya markası olan TEKA’nın ülkemizde de pek çok şubesi mevcudiyetini korumaktadır. Bursa şehir üzerinde TEKA markası alışverişlerinizi gerçekleştirmek amacında iseniz Mudanya, Kestel, Yıldırım, Gürsu, Osmangazi ve Nilüfer ilçelerinde alışverişlerinizi keyifle tamamlayabilirsiniz. Daha sonrasında alışveriş yapmış olduğunuz ürünlerde ortaya çıkacak olan problemler için de yine Mudanya, Kestel, Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi ve Gürsu ilçelerinde yer almakta olan teknik servis ekibimize başvurmak suretiyle sorununuza uzman bakışı ile çözüm bulma şansına sahipsiniz.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA