Osmangazi Teka Servisi

Osmangazi Teka Servisi

1924 yılında Almanya’da kurulmuş olan Teka Group mutfak ürünlerinin üretimi ve ticareti ile uğraşan önemli bir şirkettir ve biz Osmangazi Teka servisi hizmeti vermekteyiz. Buzdolabı, bulaşık makineleri , çamaşır makineleri , Evyeler , aspiratörler ,ocaklar ve fırınlar konusunda başarılı bir üreticidir. Teka group Amerika ve Asya’da 14 fabrikası ile ürünlerini 116 ülkede pazarlamaya ve satışa sunmaktadır. Başarısını 116 ülkede sergileyen Teka Group Türkiye’de de beyaz eşyada başarılı bir şirket olmuştur.

Beyaz eşyada uzman ekibimiz ile birlikte teka marka ürünlerinizin onarımını üstlenip en iyi hizmeti en uygun fiyatta vermeyi hedefliyoruz. Osmangazi Teka Servisi , Bursa Teka Servisi olarak Teka marka ankastre fırın ve beyaz eşyalarınızın onarımını özenle yapıyoruz. Cihazlarınızı yerinde kontrol ediyoruz. Yerinden onarım yapıyoruz. Yerinde onarım yapılması mümkün olmayan cihazlarınızı ambalajlayarak servis merkezimize getirerek gerekli bakım onarım işlemleri yapıldıktan sonra sizlere teslim ediyoruz. Servis merkezimize aldığımız cihazlarınızın arıza tespitinin hemen ardından müşteri temsilcilerimiz tarafınızı arayarak cihazın arıza ve cihazınızın onarımı için ödemeniz gereken fiyat bilgilerini sizinle paylaşıyor. Sizlerin isteklerine göre cihazınıza işlem yapıyoruz.

Osmangazi teka servisi Beyaz eşyanın yanı sıra ankastre fırın ve ocaklarınızda da sizlerin yanında.Ankastre fırın ve ocaklarınız mutfaklarınızın olmazsa olmazı. Bunu bildiğimiz için Teka Ankastre Set onarımlarınızı aynı gün yapıyor sizlere teslim ediyoruz.Kadınların evdeki en büyük yardımcısı olan bu ürünlerin bakım ve onarımı yaparken hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Osmangazi Teka Servisi’nin fiyat politikasından bahsedecek olursak diğer markalara göre daha uygun ve hesaplı fiyat politikamızın olduğunu belirtmek isteriz.Teka ürünlerinizin daha uzun ömürlü kullanılabilmesi için gerek üretimde gerek üretimden sonra ki servis hizmetinde her detay düşünülmüştür. Önceliği her zaman müşteri olan bir bakış açısıyla Bursa Teka Servisi olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Hizmet kalitemizi her zaman artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Sizlerin düşüncelerini önemsiyor ve kendimizi geliştirmek , sizlere daha iyi hizmet vermek için anketler düzenliyoruz. Osmangazi Teka Servis kalitesini yaşamak için acele edin. Bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulşabilirsiniz. Mobil ekibimiz haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA