Nilüfer Philips Servisi

Nilüfer Philips Servisi


120 seneden uzun bir marka geçmişine sahip olduğunu bildiğimiz Philips, teknoloji inovasyonu konusunda on dokuzuncu yüzyılın sonlarına doğru yakalamış olduğu liderliği günümüzde de başarı ile devam ettirmekte ve sürdürmektedir. Philips’in aydınlatma teknolojileri üzerine inovatif buluşlar ile başlamış olan marka yolculuğu ses ve görüntü teknolojisi ile gelişimini sürdürmüş ve elektrikli aletlerden, kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir yelpazeye sahip olmuştur.

Philips Markasının Ortaya Çıkış Süreci


Philips markasının tarihsel geçmişi 1891 senesine kadar uzanmaktadır. Alman iktisat bilimci ve bir filozof olan Karl Marx’ın kuzeni olan Gerrard Philips tarafından Hollanda’nın Eindhoven şehrinde kurulmuş ve faaliyetlerine burada başlamış olan şirket karbon lamba üretimi sayesinde sektörün içerisine giriş yapmıştır. Bu dönem içerisinde pek çok inovatif buluşa sahne olmuş olan aydınlatma teknolojilerini çok yakından takip eden Gerrard Philips, şirketini bu yönde büyütme gayreti içerisine girmişti. Zaman içerisinde önüne çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmeyi başaran şirket sonrasında Hollanda’nın en büyük elektronik şirketi haline gelecekti.


Yükseliş Hikayesi


1922 senesinde Gerrard Philips emekliye ayrılmıştır ve holdingin yönetim kurulu başkanlığını ve üst düzey yöneticiliğini Anton Frederik Philips üstlenmiştir. Daha sonrasında bu üstlenme ile birlikte şirket gerçekten büyük bir ivme yakalamış ve büyümesine olağanüstü bir hızla devam etmiştir. Tabi o dönemlere meydana gelen iki büyük dünya savaşından da oldukça yüksek bir oranda etkilenen şirket Nazilerin bölgeyi işgalinin sona ermesinin ardından gelişimine hızlı bir şekilde devam ederek günümüzdeki haline gelecek yolcuğunu sürdürmüştür. Dünya çapında tanınan bir şirket olan Philips ülkemiz dahilinde de pek çok şubeye sahiptir.


Şubeler


dünya çapında bir marka olmayı başarmış olan Philips’in ülkemizde de pek çok şubesi bulunmaktadır. Bursa şehrinde gerçekleştirecek olduğunuz Philips markalı her türlü ürün alışverişlerinizde daha sonraki zamanlar içerisinde yaşayacağınız sorunlar hakkında Mudanya, Kestel, Yıldırım, Gürsu, Nilüfer ve Osmangazi ilçelerimizde yer almakta olan teknik servis ekiplerimize müracaat ederek sorunlarınızın çözümü için profesyonel yardımı talep edebilirsiniz. İşinde uzman ekiplerimiz, sıkıntıyı gidermek için büyük özveri gösterecektir.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA