Bursa Buzdolabı Servisi

BURSA BUZDOLABI SERVİSİ


Evimiz dahilinde yer alan en önemli elektrikli aletlerden birisi olan buzdolabı, yiyeceklerimizin bozulmaması için, yaz aylarında tükettiğimiz içeceklerimizin soğuk ve ferahlatıcı olması için ve satın almış olduğumuz sebze ve meyvelerin gerçekten taze kalması için kullanılmakta ve tüm bu özellikleri neticesinde de büyük önem kazanmaktadır. Bir buzdolabının ev içerisinde sorun çıkarttığında ne gibi sorunlar yaşayacağınızı hiç düşündünüz mü? Yiyeceklerinizin taze kalamayacak olmasından tutun da pek çok besininizin çürümeye mahkum kalacağı ya da bozulacağı bu tip buzdolabı bozulması durumlarında Bursa Buzdolabı Servisi, sizlere Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Osmangazi, Mudanya ve Kestel gibi pek çok ilçede hizmet vermeye hazır bir şekilde işinin ehli personelleriyle birlikte bekliyor.

Buzdolabı Arızaları


Öncelikle tamir aşamasına geçmeden evvel elektrikli herhangi bir eşyanızı tamir edeceğiniz zaman o eşyayı elektrik şebekesinden mutlaka ama mutlaka ayırmanız gerekiyor. Bu tamirin yapılması sırasında isterseniz elektrikli isterseniz elektriksiz herhangi bir cihaz kullanımında yapılacak olan en önemli şey güvenlik önlemlerini almak ve daha sonrasında oluşan arızayı tamire koyulmaktır.

Bursa Buzdolabı Servisi’nin işinde uzman yetkili personeli de aynı şekilde öncelikle güvenlik için gerekli olan önlemleri alacak ve sonrasında ürününüzün eski performansına ulaşması için ellerinden gelen bütün çabayı göstereceklerdir. Aynı zamanda buzdolabı gibi elektronik cihazlar hem elektrik içerdiğinden hem de su ile temasın olduğu cihazlar olduğundan elektrik çarpması riski de ortada olan bir risktir. Tüm bu riskleri sıfırlamak için ise gerekli olan güvenlik önlemlerinin tamamı zamanında ve en emniyetli olacak şekilde alınmalıdır. Eğer buzdolabınız soğutma görevini yerine getiremiyor ve haliyle de kullanımında sizlere problemler yaşatıyorsa bunun sebebi buzdolabı üzerinde yer almakta olan röle ve termik görevi üstlenen devre elemanlarıdır. Elektrik ilk olarak termik sistemi üzerinden röleye daha sonrasında da oradan motora gitmektedir. Yaşanmakta olan ani elektrik dalgalanmalarında ise termik devreye girerek buzdolabını ve motoru sağlam ve güvenilir bir şekilde korur. Eğer siz de buzdolabınız ile alakalı sorun ve sıkıntılar yaşıyorsanız Bursa Buzdolabı Servisine ulaşarak bunları çözebilirsiniz.

Bizi 0549 502 0817 telefon numarası üzerinden arayabilir, buraya tıklayarak whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Bosch Beyaz Eşya Servisi Altus Beyaz Eşya Servisi Uğur Beyaz Eşya Servisi Profilo Beyaz Eşya Servisi Vestel Beyaz Eşya Servisi Samsung Beyaz Eşya Servisi Regal Beyaz Eşya Servisi Siemens Beyaz Eşya Servisi LG Beyaz Eşya Servisi İndesit Beyaz Eşya Servisi Hotpoint Ariston Beyaz Eşya Servisi Electrolux Beyaz Eşya Servisi AEG Beyaz Eşya Servisi AUER Beyaz Eşya Servisi Beko Beyaz Eşya Servisi Ariston Beyaz Eşya Servisi Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Call Now Button0549 502 0817 - ARA