Nilüfer Teknik Servis

Nilüfer Teknik Servis

Ev hanımlarının yardımcısı Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi , Buzdolabı , televizyonlarında oluşan arızalarda yardımcınız Nilüfer Teknik Servis haftanın 7 gününde hizmet vermeye devam ediyoruz.Profesyonel işçilik ve orijinal yedek parça ile yapılan işçilikte 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi ile cihazlarınızın onarımını yapıyoruz.

Çamaşır makinenizde oluşan elektronik ve mekanik arızalarda mobil teknik servis ekibimiz cihazlarınızın arıza tespit ve onarımını yapmak için aynı gün sizleri adresinizde ziyaret ederek cihazınızdaki arızayı ve arızanın kaynağını bulduktan sonra arıza onarımını yapıyoruz. Parça değişmesi gereken durumlarda  mobil servis araçlarındaki orijinal yedek parçalar ile hızlı bir şekilde yerinde parça değişimi yaparak cihazınızın sorununu en kısa sürede çözüyoruz.

Bulaşık makinelerinizde sık karşılaştığımız temiz yıkamıyor şikayetinin en büyük sebebinin Kireçli sular olduğunu da hatırlatmak isteriz.Bunun için Nilüfer Teknik Servis mobil ekipleri sizleri ziyaret edip cihazınızdaki parça değişimine gerek olmayan basit bir işlem ile cihazınızı yerinden oynatmadan çözüyor ve sizleri bu büyük dertten kurtarıyoruz.Yetkinlik belgeli personellerimizle birlikte sizlere mümkün olduğunca en hızlı ve garantili hizmeti sunuyoruz.

Sizlerde işi ehline bırakarak arıza onarımınızda daha az zaman ve daha uygun fiyatlarla onarımlarını yaptırabilirsiniz.Yerinde onarım yapılması mümkün olmayan cihazlarınızı Nilüfer Teknik Servisimizin atölyesine getirerek onarımını yaptıktan sonra ekstra ücret almadan cihazınızı hazır bir şekilde tekrar sizlere ulaştırıyoruz.Taşıma sırasında cihazlarınıza zarar gelmemesi için koruyucu nesnelerle paketledikten sonra taşıyoruz.Şubeler


Bursa üzerinde Mudanya, Kestel, Osmangazi, Nilüfer, Gürsu ve Yıldırım gibi ilçelerde şubeleri mevcuttur. Marka farketmeksizin alışverişlerinizi tamamlamanızın ardından sonrasında çıkabilecek sorunlar için Kestel, Mudanya, Gürsu, Yıldırım, Osmangazi ve Nilüfer ilçelerinde yer alan teknik servislerimizden yardım talep edebilirsiniz. İşinde uzman olan ekibimiz, probleminizin çözümlenmesi için elinden gelen bütün çabayı göstermekten geri durmayacaktır.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA