Nilüfer Sunny Servisi

Nilüfer Sunny Servisi


Atmaca Elektronik Anonim Şirketleri 1979 senesinde kurucusu olan Hayrettin Atmaca’nın kişisel bir girişim faaliyeti olarak ticari hayata dahil olduğu ve kısa bir süre içerisinde vergi rekortmenleri arasında ismini yazdırdığı bir şirketler gurubudur. Atmaca Elektronik Anonim Şirketleri Sunny markası adı altında halka sunmakta olduğu televizyon, uydu alıcısı, küçük ev aletleri ve telefon gibi elektronik ürünleri ve dahası derin dondurucu üretimi ile birlikte Türkiye’nin en büyük üçüncü teknoloji üreticisi olarak kendisini göstermiştir. İç Pazar dahilinde büyümesini günden güne artıran ve kendisini geçen her saniyede geliştirme çabası içerisine giren Sunny, ihracat konusuna verdiği büyük önem ile de tanınmayı başarmıştır. Halihazırda günümüzde yetmiş sekiz ülkeye ürettiklerini ihraç etmeyi başaran bir kuruluştur.


Araştırma ve Geliştirme


Günümüz dünyasında tüketici olan kimselerin beklentileri sürekli olarak gelişmekte ve kendisini yenilemeye devam etmektedir. Atmaca Elektronik Anonim Şirketi bünyesinde bulunan araştırma ve geliştirme bölüm ve departmanı insanların teknolojinin gelişmesini takip eden hızla artan beklentilerini karşılamak amacı ile sürekli olarak yeni projeler geliştirme konusuna kendisini iyice kaptırmıştır. Pek çok Led televizyonun üretildiğini de görmekteyiz. 1994 senesi itibariyle elektrikli ev aletleri üzerine de üretime başlamış olan Atmaca Elektronik Anonim Şirketleri tam ve tek parça akış sistemine sahip olan elektrikli süpürgeleri de halka arz etmiştir. Ayrıca çevreye duyarlı bir marka olarak tanınmakta olan Sunny çevreye karşı sorumluluklarının bilinci ile hareket etmekte olup bütün yasal şart ve koşullara da harfiyen uyum sağlamaktadır. Aynı zamanda firmanın genel risklerini belirlemek için konunun uzmanları ile çalışmaları sürdürmektedir. Ayrıca ülkemizin pek çok şehrinde şubeye sahip olan Sunny markalı ürünlere şubeler ve dağıtıcı noktalar sayesinde ulaşma şansına da sahipsiniz.


Şubeler


Bursa şehrinde yapacağınız Sunny markalı alışverişlerinizde ilerleyen zamanlarda yaşayabileceğiniz sorunlar için Mudanya, Kestel, Yıldırım, Gürsu, Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde yer almakta olan teknik servis hizmetimizden yarım talep edebilirsiniz. Sorununuza bir uzman çözümü bulmak için yapacağınız en mantıklı hareket bu olacaktır. İşinin ehli teknik servis ekibimizle yardımınıza daima hazırız.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA