Osmangazi Arçelik Servisi | 0549 502 0817

Günümüzün vazgeçilmezlerinden olan Arçelik Çamaşır Makinesi , Arçelik Bulaşık Makinesi , Arçelik Buzdolabı , Arçelik Televizyon ve Arçelik Küçük Ev Aletlerinin bakım ve onarımında Osmangazi Arçelik Servisi önde gelen isimlerden biri olmuştur. Osmangazi Arçelik Servisi her zaman önceliği müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı olmuştur. Osmangazi Arçelik Servisi tecrübeli personelleriyle Osmangazi halkına kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce’de kurulan Arçelik günümüze kadar gelmektedir. Türk malı olan Arçelik , her zaman kendini geliştirmiş ve estetiğe önem vermiştir.

Osmangazi bölgesinde mobil servisler ile hizmet veren Teknik Servisimiz en hızlı servis olmayı hedeflemektedir. Müşterilerine hızlı , güvenli ve ekonomik servis hizmeti vermek isteyen Osmangazi Arçelik Servisi haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ekonomik bir şekilde arızalarınıza çözüm buluyor ve sizi bir dertten kurtarıyoruz.
Osmangazi Arçelik Servisi bir çok alanda hizmet vermektedir. Arçelik Servisi Arçelik , Arçelik Klima ,Bulaşık Makinesi, Arçelik Çamaşır Makinesi , Arçelik Buzdolabı , Arçelik Televizyon ve Arçelik Küçük Ev Aletlerine hizmet vermektedir. Geniş servis ağı ile Bursa’daki adresiniz olan servisimize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.
Arçelik Klima Servisi , klimalarınızın hızlı ve güvenli şekilde kurulumunu en kısa sürede tamamlıyor sizlere mükemmel bir servis hizmeti sunuyor. Klimalarınızın periyodik bakımları hakkında gerekli zamanlarda sizlere ulaşıyor klimalarınızın daha etkili çalışmasını sağlıyoruz.

Neler yapıyoruz?

Arçelik Televizyon Servisi olarak Televizyonlarının her türlü arızalarında yerinde arıza tespiti yapıp gerekli ekipman ile yerinde müdahale ederek Osmangazi Arçelik Televizyon Servis hizmeti sunuyoruz. Televizyonlarınızın en hızlı onarımının yapıldı adresiniz yine servisimiz olmaktadır. Her alanda uzman ekip ve personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Arçelik Beyaz Eşya Servis hizmeti verdiğimiz Osmangazi bölgesinde kesinlikle orijinal yedek malzeme ile uzun ömürlü çözümler sunuyoruz. Servisimizde yapılan Her işe güveniyor ve bunu 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ile ödüllendiriyoruz.Çağrı merkezimiz resmi tatiller ve Pazar günü dahil olmak üzere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Pazar günü dahil mobil ekiplerimiz her gün sizlere hizmet vermek için sürekli çalışmaktadır. Peki siz hala bizden hizmet almak için ne bekliyorsunuz?

Call Now Button0549 502 0817 - ARA