Nilüfer LG Servisi

Nilüfer LG Servisi


LG grubu sloganı Life’s Good olan Hayat Güzeldir anlamına gelmektedir. Güney Koreli elektronik cihazlar topluluğu daha pek çok alanda hizmetler veren bir topluluktur ve Koo ailesi tarafından yönetilmektedir. LG şirketi 1995 senesine kadar Luck-Goldstar firmalarının bir kısaltması olarak kendisini göstermiştir ve Goldstar tarafı genel olarak daha çok elektronik ev eşyaları üretmekte iken Lucky tarafı ise Kore dışına satılamayan ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteydi. Bununla birlikte Lucky’nin genel olarak ev temizlik malzemeleri ürettiğini de görmekteyiz.

Günümüzde en çok kullanılan teknolojinin vazgeçilmez markası LG , her zaman teknoloji sıralamasındaki yerini en üstte tutmaya devam etmiştir.Uzun yıllardır LG Servisi olarak hizmet veren LG Servisi de buna canlı şahit olmuştur. Bu sıralamada LG Servisi olarak bizlerde arıza bakım ve onarımda aynı sıralamada yer aldık. Önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyeti olmuştur. Başınıza gelebilecek LG Televizyon , LG Bulaşık Makinesi , LG Çamaşır Makinesi ve LG Buzdolabı arızalarınızda Nilüfer LG Servisi olarak her zaman yanınızda olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

LG Televizyonlarınızdaki arızalarınızı aynı gün sizleri ziyaret edip çözüme ulaştırıyoruz. Evinizde olmazsa olmazınız  LG Televizyonlarınız aileden biri gibi olmuştur. Bizlerde bu üyenizin yokluğunu aratmadan sizlere kavuşturmak için gerek mobil servis ekiplerimizle gerek Nilüfer LG Servisimiz ile tüm hızımızla çalışıyoruz. Günden güne kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Teknolojinin sürekli takipçisi olarak sizlere en hızlı servis imkanını sunmayı amaçlıyoruz.

Nilüfer Lg

Nilüfer LG Servisi olarak beyaz eşyalarınızın onarımında da önemli rol oynuyoruz. LG çamaşır makinenizin , LG bulaşık makinenizin ve LG buzdolabınızın onarımını da üstleniyoruz. Her zaman yenilikçi olmayı hedefleyen Servis bünyemizde  personellerimize sürekli olarak gerekli eğitimleri vererek doğru arıza tespiti yapmayı önemsiyoruz. Sizlere en uygun Nilüfer LG Servisi hizmetini vermek için hiç durmadan çalışıyoruz. Haftanın 7 günü acil durumlarınızda yanınızda oluyoruz. 7/24 çağrı merkezi numaramıza ulaşarak Nilüfer LG Servis hizmeti alabilirsiniz.

Bursa’nın ve İlçelerindeki servis ağını büyütmek için farklı şubeler açarak sizlere daha hızlı ve güvenilir Teknik Servis hizmetini vermeye çalışıyoruz. Nilüfer LG Servisi tüm LG marka cihazlarınızın onarımında sizlere hizmet vermek için gece gündüz demeden var gücüyle çalışıyor. Yapılan her işinizde cihazlarınıza yapılan işlem 1 yıl boyunca işçilik ve Nilüfer LG Servisi garantisi altındadır. Sizlerde Eşyalarınızı Emin ellere bırakarak gözünüz arkada kalmadan bakım onarım yaptırabilirsiniz.

Bakım ve onarımın yanı sıra  LG klima montajı ve LG Televizyon montajıda yapıyoruz. LG Klimalarınızın montajını en kısa zamanda yaparak yaz kış klimanızın keyfini sürmenizi sağlıyoruz. LG  Televizyonunuzu izlerken LG Klimalar ile rahatlamak sizlerinde en doğal hakkı olduğunu düşünüyoruz.Ve sizler için sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Düşüncelerinizi önemsiyor ve her işlem sonrasından tarafınıza sms gönderiyor çeşitli anketler yaparak kendimizi kontrol ediyoruz.

LG Markasının Tarihsel Gelişimi


Dünyanın dört bir tarafında seksen bir tanesi sadece yan kurum ve kuruluş olarak hizmet vermek üzere yüzün üstünde iş biriminde seksen binin üstünde yer almakta olan kişiye istihdam sağlamaktadır. Genel olarak asıl uğraştığı iş teknoloji cihazlarıdır. İlk şirket başlangıcını petrokimya ve plastik sanayisi üzerine gerçekleştiren LG 1947 senesinde işlem görmeye başlamış ve ardından da 1958 senesi itibariyle petrokimya çalışmalarının yanına elektrik elektronik faaliyetlerini de eklemekte başarılı olmuştur.

1960 senesinde beyaz televizyon üretmeyi başarmış olan şirket, 1968 senesinde iklimlendirme cihazını ve 1969 senesinde de çamaşır makinesi ve asansör üretmekte başarılı olmuştur. Şirketin kırkıncı kuruluş yılına özel olarak Güney Kore’nin baş şehri Seul’de LG Twin Towers inşa ettirilmiştir. Günlük hayatımızın pek çok noktasında karşımıza çıkmayı başardığını gördüğümüz LG’nin faaliyetleri tüm teknolojik cihazlar ve beyaz eşyalar üzerinde devam etmektedir. Aynı zamanda bir dünya markası olmayı başarmış olan LG bazı insanların ismini bile bilmedikleri, daha önce duymadıkları ülke ve bölgelerde de faaliyetlerini sürdürmesiyle global bir çap kazanmayı gayet sağlam bir şekilde başarmıştır.


Şubeler


Dünyanın dört bir tarafında insanlara hizmet vererek daha iyi bir yaşam sürmelerini sağlamaya çalışan LG Grup neredeyse her ülkede hizmet vermektedir. Bursa şehrinde yaşayanlar için de LG grup ürünlerinden faydalanma şansı mevcut iken daha sonrasında bu ürünlerde bir sorun yaşanması halinde Mudanya, Kestel, Yıldırım, Gürsu, Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde yer alan teknik servislerimiz aracılığı ile bu sorunlarınızın çözümünü profesyonel ekiplerimiz sayesinde gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA