Nilüfer Vestel Servisi

Nilüfer Vestel Servisi

Ev hanımlarının yardımcısı Vestel Çamaşır Makinesi, Vestel Bulaşık Makinesi , Vestel Buzdolabı , Vestel televizyon ve Vestel Küçük Ev Aletlerinde oluşan arızalarda yardımcınız Nilüfer Vestel Servisi haftanın 7 gününde hizmet vermeye devam ediyoruz.Profesyonel işçilik ve orijinal yedek parça ile yapılan işçilikte 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi ile cihazlarınızın onarımını yapıyoruz.

Vestel Çamaşır makinenizde oluşan elektronik ve mekanik arızalarda mobil teknik servis ekibimiz cihazlarınızın arıza tespit ve onarımını yapmak için aynı gün sizleri adresinizde ziyaret ederek cihazınızdaki arızayı ve arızanın kaynağını bulduktan sonra arıza onarımını yapıyoruz. Parça değişmesi gereken durumlarda  mobil servis araçlarındaki orijinal yedek parçalar ile hızlı bir şekilde yerinde parça değişimi yaparak cihazınızın sorununu en kısa sürede çözüyoruz.

Vestel bulaşık makinelerinizde sık karşılaştığımız temiz yıkamıyor şikayetinin en büyük sebebinin Kireçli sular olduğunu da hatırlatmak isteriz.Bunun için Nilüfer Vestel Servisi mobil ekipleri sizleri ziyaret edip cihazınızdaki parça değişimine gerek olmayan basit bir işlem ile cihazınızı yerinden oynatmadan çözüyor ve sizleri bu büyük dertten kurtarıyoruz.Yetkinlik belgeli personellerimizle birlikte sizlere mümkün olduğunca en hızlı ve garantili hizmeti sunuyoruz.

Sizlerde işi ehline bırakarak arıza onarımınızda daha az zaman ve daha uygun fiyatlarla onarımlarını yaptırabilirsiniz.Yerinde onarım yapılması mümkün olmayan cihazlarınızı Nilüfer Vestel Servisimizin atölyesine getirerek onarımını yaptıktan sonra ekstra ücret almadan cihazınızı hazır bir şekilde tekrar sizlere ulaştırıyoruz.Taşıma sırasında cihazlarınıza zarar gelmemesi için koruyucu nesnelerle paketledikten sonra taşıyoruz.

VESTEL


1984 senesinde Türkiye’de kurulmuş olan Vestel’in üretimlerini başarıyla gerçekleştirmekte olduğu fabrikası ise Manisa’da bulunmaktadır. Tarihlerimiz 1994 senesini göstermesinin ardından Vestel Elektronik Anonim Şirketleri, Zorlu Holding bünyesine dahil olmuştur. Bu dahil oluşun ardından Vestel Şirketler Grubu’nun kurulduğunu bilmekteyiz. İşte bahsetmekte olduğumuz ve yazımızın devamında da bahsedeceğimiz Vestel isminin kısa hikayesi aslında bu dahil oluşun arkasından başlamaktadır.

Vestel Hizmetleri


Vestel grubunda beyaz eşya, elektronik cihazlar ve bilgi teknolojileri gibi sektörlerde faaliyetlerde bulunmakta olan üretim ve pazarlama şirketleri de yer almaktadır. Pek çok araştırma ve geliştirme yatırımları gerçekleştirmek suretiyle kendi teknolojik işlerini kendisi yapabilecek konuma gelmiş olan Vestel firması, internet televizyonu, internet terminali, plazma televizyon, Replay televizyon ve ip telefon tarzında pek çok ürünü üretmekte ve daha da geliştirmektedir.

Dünya üzerinde üretimi bir ilk olarak karşımıza çıkan Replay televizyon isimli kayıt yapma özellik ve donanımına sahip olan televizyon ünitesi üretmeyi başarmış Vestel bu ürünü ülkemiz dahilinde 2001 senesinin Haziran aylarında tanıtım sürecine çıkartmıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise söz konusu olan bu ürün CES fuarında sergiye ve görücüye çıkarak Vestel firmasının yüksek teknolojiye ve yenilikçi yaklaşımlara karşı olan duruşu ve vermekte olduğu önem bir kere daha kanıtlanmış olmuştur. Ayrıca ülkemizin ilk sayısal ürün araştırma ve geliştirme biriminin sahibi olan Vestel, son üç yıl içerisinde kişisel bilgisayar konusunda ve kişisel bilgisayar montajında da ülkemizin lideri konumuna yükselmiştir. Televizyondan beyaz eşyaya, klimadan bilgisayara kadar pek çok alanda insanların hayatını kolaylaştırmak için mesai harcamakta olan Vestel’in ülkemiz dahilinde pek çok il ve ilçede şubeleri bulunmaktadır.


Şubeler


Türkiye’nin lider markaları arasında kendisine yer bulmuş olan Vestel’in Bursa üzerinde Mudanya, Kestel, Osmangazi, Nilüfer, Gürsu ve Yıldırım gibi ilçelerde şubeleri mevcuttur. Vestel markalı ürün alışverişlerinizi tamamlamanızın ardından sonrasında çıkabilecek sorunlar için Kestel, Mudanya, Gürsu, Yıldırım, Osmangazi ve Nilüfer ilçelerinde yer alan teknik servislerimizden yardım talep edebilirsiniz. İşinde uzman olan ekibimiz, probleminizin çözümlenmesi için elinden gelen bütün çabayı göstermekten geri durmayacaktır.

Call Now Button0549 502 0817 - ARA